Projektowanie Stron Internetowych

Biznes – $749

Wykonam stronę internetową, którą sam możesz edytować (w systemie WordPress), składającą się z następujących podstron:

  1. O Nas – czyli kilka słów o tym czym zajmuje się biznes lub kilka słów o tym po co i dla kogo jest ta strona.
  2. Usługi/Produkty – bardziej szczegółowe informacje na temat biznesu. Może to być w formie listy, lub paragrafów z multimediami.
  3. Galeria Zdjęć i/lub multimediów – najciekawsze media które obrazowo i jasno przedstawiają czym zajmuje się biznes.
  4. Kontakt – forma kontaktowa, numer telefonu, adres, godziny otwarcia, interaktywna mapa z zakresem geograficznym działalności.

Biznes+

Nieszablonowa strona internetowa dopasowane do potrzeb. Może to być, sklep internetowy, API, aplikacja mobilna, lub aplikacja dla „Amazon Alexa”.

Jako programista z wieloletnim doświadczeniem oferuję usługi zakładania oraz obsługi stron internetowych głównie dla biznesów z Chicago i okolic. Dzwoń lub wyślij wiadomość po więcej informacji.

Dzwoń PON-PT po 17.00

Proces

Hosting

Doradzę w wyborze usług hostingowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Hosting można kupić z rocznym lub nawet z kilku rocznym wyprzedzeniem co długoterminowo najbardziej się opłaca. Oszczędności sięgają wtedy ponad 50%! Osobiście polecam sprawdzony: bluehost.com.

Można też wykupić hosting krótko-terminowy z abonamentem miesięcznym. Pozwala to na elastyczność i większą swobode w zarządzaniu kosztami.

Ponadto, występują różnice w „mocy” oferowanych usług hostingowych oraz dodatkowych narzędziach. Dlatego ważne jest aby dobrać właściwy i nie przepłacać.

Portfolio

Oto kilka stron przeze mnie zrealizowanych. Wszystkie te strony wykonane są w systemie WordPress czyli właściciel sam może zmienić treść oraz multimedia na jego stronie.

wojciech szczurek

Moja prywatna strona internetowa. Na tej stronie możesz dowiedzieć się o stworzonych przeze mnie aplikacjach mobilnych i usługach doradztwa internetowego, które oferuję.

olimpia & darek window washing

Strona internetowa sympatycznej pary zajmującej się czyszczeniem okien domów i mieszkań w okolicach Chicago.

state street restaurant

Niewielka strona internetowa dla właściciela restauracji w Lockport, IL oferująca bogaty wybór kuchni amerykańskiej i polskiej.